Wczasy, noclegi, podróże


Users online:

Sylwester w górach

wyœwietlono : 1891

Sylwester w górach:
 Jesienna aura zagościła u nas na dobre. Dni są coraz krótsze i zimniejsze. To najlepszy moment, aby zawczasu pomyśleć o tym, jak i gdzie spędzić tegorocznego sylwestra. Jeśli lubisz zimową aurę i chcesz spędzić niezapomniane, szampańskie chwile, wyjazd w góry będzie idealnym wyborem. Należy się jednak śpieszyć, gdyż oferty tanich noclegów w górskich hotelach i pensjonatach znikają jak ciepłe bułeczki. Trudno się zresztą dziwić, wystarczy wyobrazić sobie podziwianie sztucznych ogni ze stoku, nocleg w prawdziwym górskim pensjonacie, skrzypiący śnieg za oknem i zabawę w gronie przyjaciół lub rodziny. Niektóre hotele oferują specjalne kolacje i bale sylwestrowe, gwarantując moc atrakcji i wspaniałe jedzenie. Sylwester w górach jest więc świetnym pomysłem dla tych, którzy są już znudzeni witaniem Nowego Roku w mieście, pragną odmiany i odrobiny przygody. Jeśli jesteś zdecydowany, jak najszybciej zacznij szukać dobrego lokum. Wciąż jeszcze można znaleźć hotele oferujące tanie sylwestrowe Noclegi .    

ośnieżone szczyty Karkonoszy   

  Wypad w góry na narty to samo zdrowie ale planując wyprawę w góry, zróbmy to wcześniej –nie na ostatnią chwilę Nadchodzi zima, czy zaplanowaliście już wyjazd wraz z rodziną na narty? Sporty zimowe to przecież idealna rozrywka dla całej rodziny i nie tylko! Coraz więcej słyszy się o aktywnym wypoczynku, że jest bardzo zdrowy i potrzebny zwłaszcza dla rozwoju dzieci a także dla utrzymania odpowiedniej kondycji zarówno psychicznej jak i fizycznej. Sporty zimowe to nie tylko narty, ale również snowboard (choć to raczej dyscyplina sportu dla odważnych i posiadających już spore umiejętności) a jeśli nie to dla bardzo upartych, quady, jazda na sankach, jazda konna, jazda w zaprzęgach i wiele wiele innych rozrywek, spośród których każdy, niezależnie od wieku znajdzie coś co mu się spodoba i do czego będzie chciał wracać każdej zimy. My zachęcamy raz jeszcze, bardzo gorąco do aktywnego spędzania wolnego czasu w zimie i jeśli mamy możliwość to zdecydujmy się na sporty zimowe w danej miejscowości już dużo wcześniej by móc zarezerwować nocleg, by później nie szukać wolnych miejsc i terminów na ostatnią chwilę, przygotować odpowiednio sprzęt i raz jeszcze sprawdzić czy niczego nam nie brakuje (kurtka, nieprzemakalne spodnie, rękawiczki, gogle itd.). Możemy znaleźć idealne stoki narciarskie w Polsce, bądź też zdecydować się na wyjazd za granicę, jeśli o taki wyjazd chodzi to my z całym przekonaniem polecamy Alpy!

Przerczytaj też:  Szklarska Poręba gwarancją udanej zabawy


W pobliżu panoramy

brak panoram spełniajacych kryteria

Artykuły warte kliknięcia

    Top 20 - ranking popularnoœci

    Copyrights 2008. All Rights Reserved. Projekt i wykonanie Tenet | Baza noclegowa | Miejscowośći | Mapa strony| | Użytkownicy piszą | O projekcie | Polityka prywatności | Kontakt