Wczasy, noclegi, podróże


Users online:

Karpacz aquapark Tropikana

wyœwietlono : 3009

Hotel Gołębiewski to malowniczo położony ośrodek w Karpaczu, który zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku zarówno w sezonie letnim jak też zimowym. Rozbudowana ofert hotelu sprawia, że zapewnia on doskonałe warunki do relaksu oraz wypoczynku zarówno dla gości indywidualnych, rodzin, jak też gości konferencyjno-biznesowych. Na terenie hotelu znajdują się trzy restauracje, kręgielnia, salon gier, klub nocny oraz klub dla dzieci. 880 różnorodnych pokojów, który dysponuje hotel gołębiewski karpacz pozwala dobrać pokój do indywidualnych potrzeb turystów. Hotel dysponuje pokojami typu studio, pokojami standardowymi dla dwóch osób, pokojami rodzinnymi oraz apartamentami, w tym rodzinnymi. Na terenie hotelu goście mogą korzystać z bezprzewodowego Internetu na terenie Restauracji Zielonej, Restaracji Czerwonej, Kawiarni Patio oraz w Bawialni.


Hotel posiada rozbudowane centrum SPA. Szeroki zakres zabiegów, który zawiera cennik spa sprawia, że goście mogą zregenerować swoje ciało korzystając z takich zabiegów, jak zabiegi regenerujące, wyszczuplające, modelujące sylwetkę czy antystresowe. Do dyspozycji turystów oddane są również liczne wanny jacuzzi. W hotelu można skorzystać z skorzystać z wanny borowinowej, ługowej, morskiej, aromatycznej, magnezowo-wapniowej.


Hotel zapewnia również liczne atrakcje dla dzieci. Duży kompleks, jakim jest park wodny tropikana przygotowane są specjalne brodziki dla małych dzieci oraz zjeżdżalnie. Dorośli mogą korzystać z basenów rekreacyjnych oraz sportowych. Hotelowy aquapark to doskonałe miejsce do wypoczynku dla turystów hotelowych oraz odwiedzających Karpacz , czy udających się w karkonosze  .


W hotelu przygotowane zostało również centrum konferencyjne, które składa się z 28 sal konferencyjnych o różnej powierzchni, które zaopatrzone są w nowoczesne wyposażenie. Na terenie hotelu znajdują się również sale kongresowe, które pozwalają na zorganizowanie prelekcji lub bankietów na kilka tysięcy gości.

W pobliżu panoramy

ul. Karkonoska, ul. Zamkowa
ul. Karkonoska 24 - Karpacz Górny
ul. Karkonoska 28 - Karpacz Górny
ul. Karkonoska 15-17 - Karpacz Górny
ul. Sucha
ul. Karkonoska - Karpacz Górny
Nocą Swiątynia Wang w Karpaczu
Wang nocą - od strony zachodniej
Wang nocą
Świątynia Wang  nocą

Artykuły warte kliknięcia

Top 20 - ranking popularnoœci

Copyrights 2008. All Rights Reserved. Projekt i wykonanie Tenet | Baza noclegowa | Miejscowośći | Mapa strony| | Użytkownicy piszą | O projekcie | Polityka prywatności | Kontakt